قیمت ایزوگام

همه ساله با توجه به افزایش قیمتها،ایزوگام و قیر نیز از این قضیه امان به در نبرده و تحت تاثیر گرانی هستند.

در این بین یکسری افراد سود جو اقدام به تولید ایزوگام فیک و تقلبی کرده و برای سود بیشتر آن را با قیمت برابر ایزوگام اصلی ویا کمی پایین تر بفروش می رسانند.لزا باید توجه داشت که به دام این افراد نیفتاد.

شرکت ایزوگام ایزوشرق تمامی برندهای ایزوگام مصرفی خود را با اطمینان تمام از اصل بودن در اختیار شما میگذارد.

قیمت ایزوگام در شرق تهران

چگونه میتوان ایزوگام اصلی را از تقلبی تشخیص داد.؟

ایزوگام ها همگی دارای تیشو و پلیستر هستند که تیشو یا همان نخ داخل ایزوگام همانند یک شاسی برای ایزوگام عمل میکند.معمولا تمام ایزوگام های تقلبی و اصل تیشو دارند و تنها در جنس و کیفیت دچار تغییرات میشوند.

پلیستر!در ایزوگام تقلبی هست؟یا نیست؟

از قسمتهای مهم دیگر ایزوگام پلیستر  است که در یکسری از ایزوگام ها که به اصطلاح فیک هستند استفاده نمیکنند و همین امر باعث ضعف و کاهش ضخامت ایزوگام تقلبی نسبت به اصلی میگردد.

اما به این موضوع نباید بسنده کرد چرا که یکسری از ایزوگام های تقلبی پلیستر را دارند.

روکش آلومینیومی ایزوگام؟

باید به این نکته اشاره کنم که در تمام ایزوگام های تقلبی روکش آلومینیومی استفاده میکنند و تنها در مواردی که یک کارخانه ایزوگام تقلبی اقدام به تولید ایزوگام ساده و بدون فویل میکند که بتواند کمی کیفیت را بالا ببرد.

نکته کلیدی در مورد جنس های تقلبی ایزوگام و تشخیص آن:

به این نکته کلیدی باید اشاره کنیم که ایزوگام پودری در نوع تقلبی به ندرت تولید میشود و معمولا با روکش نایلون میتوانند این کار را انجام دهند.

تفاوت قیمت ایزوگام اصلی و غیر اصلی چقدر است،؟

در این خصوص با قاطعیت نمیتوان گفت که چقدر تفاوت قیمت گذاشته میشود ولی به هر حال با توجه به کم و زیاد بودن نبود کیفیت ایزوگام این مورد تغییر میکند.

شما عزیزان با اطمینان از اجناس عایق کاری خود این امر مهم را به ما بسپارید.

برای دریافت لیست قیمت ایزوگام بروز اینجا کلیک نمایید.